Kendi SEO'na Güç Kat!

Rekatbette Güç Kazan

Backlink Paketlerimiz ile gücünüze güç katın!

Rekabetçi ve Dinamik Backlink Ağı

Müşteri
0 +
Fazla Site
0 +
Eko Backlink Paketi
Orijinal fiyat: 2.500,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.250,00 ₺.
0 out of 5
Plus Backlink Paketi
Orijinal fiyat: 3.000,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.500,00 ₺.
0 out of 5
Elit Backlink Paketi
Orijinal fiyat: 4.000,00 ₺.Şu andaki fiyat: 3.500,00 ₺.
0 out of 5
Max Backlink Paketi
Orijinal fiyat: 4.750,00 ₺.Şu andaki fiyat: 3.750,00 ₺.
0 out of 5
Premium Backlink Paketi
Orijinal fiyat: 6.000,00 ₺.Şu andaki fiyat: 5.000,00 ₺.
0 out of 5

Güçlü Backlink Ağı ile Gücüne Güç Kat!

Yüksek Otoriteli ve 100% Manuel Backlink Paketleri

Backlink paketleri, sitenizin Google sıralamalarını yükselterek kullanıcı sayısı ve dönüşümleri artırmak için etkili bir dış SEO stratejisidir. Bu paketler sayesinde, kaliteli sitelerden geri bağlantılar elde edebilirsiniz.

Her Sektöre Uygun

Daha İyisi Yok

Backlink Paketlerimiz

Her Sektöre her Siteye Uygun Backlink Paketleri

Yüksek DA/PA
Otoriter Siteler
Manuel Backlink
Süper Backlink Ağı

Backlink Paketlerimiz

Yüksek Kaliteli Backlink Paketleri

Yüksek Kaliteli Backlink Paketleri ile Yükselişe Hazır Olun.

client-logoclient-logo
client-logoclient-logo
client-logoclient-logo
client-logoclient-logo
client-logoclient-logo
client-logoclient-logo
10,000+ Fazla Siteye Hizmet Verdik.

Kaliteli Backlink Paketleri

Kaliteli backlink paketleri ile tanışın!

İnternet dünyası gün geçtikçe kendini yenileyen ve bilgiye erişim hızında artış yaşanan geniş bir platformdur. Bu alanda ticari firmalar ürün veya hizmetlerini müşteri kitlelerine ulaştırmada da rekabet içerisinde yer alırlar. Bu alanda başarılı olabilmek için alt yapı çalışmalarını profesyonel olarak yerine getirmeniz ve interneti iyi tanımanız gerekir. Bazı küçük detaylar sizi öne taşıyacak ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Kurumsal bir web sitesi müşterilerinizde güven duygusunun oluşmasını sağlar. Ayrıca hedeflediğiniz müşteri kitlenize ulaşmada ana yardımcı rolü oynar. Bundan dolayı web tasarımınızın görsel olarak şık durmasına ve kullanımının kolay olmasına dikkat etmelisiniz. Firmamız internette başarılı olabilmeniz için gerekli olan tüm çalışmayı alanında uzman kadrosu ile yürütmektedir. Profesyonel çalışma yöntemlerimiz ile kısa süre içerisinde internette fark edilebilir ve kar marjınızı arttırabilirsiniz.

Backlink Ne İşe Yarar

 

Firmanızın bulunduğu sektör içerisinde başarı grafiğinizi yükseltmek isterseniz mutlaka tanıtım yazılarına gereken özeni göstermeniz gerekir. Backlink size geri dönüşümü olan ve kısa vadede net sonuçlar elde etmenize yarayan bir işlemdir. Seo çalışması sonrası web sitenizin linki verilir ve bu geri dönüşümün olmasını sağlar. Backlink çalışması ile müşterileriniz sizi daha hızlı bulur. Bu sayede rakiplerinize karşı bir adım önde başlayarak sektör içerisinde büyüme gösterebilirsiniz. Backlink çalışması kurumsal çerçeve içerisinde yürütülür. Seo çalışması ile desteklenerek ürün veya hizmetlerinizin müşteri kitlesine ulaşılması sağlanır. Firmamız bu hizmetlere başlamadan önce web sitenizi ve firmanızı analiz ederek eksik yanları ve olması gerekenleri belirtir. Bu sayede profesyonel bir şekilde kurumsal olarak internet dünyası içerisinde yer edebilirsiniz. Backling paketi nedir sorusunun net cevabı daha çok müşteri daha çok kar marjı olarak da yorumlanabilir.

Yapılan backlink paketleri çalışması uzun vadede de sitenizin sıralamasında size yardımcı olur. Bu sayede yeni müşteri bulma olasılığı da artar. Arama motorlarında bulunabilme oranınızda bu sayede artış gösterir. Bu hizmetlerimiz sayesinde kar marjınızda da artış yaşanacak ve hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceksiniz. Tanıtım yazıları, ürün veya hizmetlerin tanıtılması için gerekli olan profesyonel yazıların içerisine eklenen backlink dönüşüm hızı sayesinde internette fark edilme olasılığınız artacaktır. Size özel sunulan bu hizmetler alanında uzman bir ekip tarafından kontrol edilmekte ve yürütülmektedir. Sizde bu hizmetler öncülüğünde internet dünyasına giriş yapabilir ve farklılığınızla sektör içerisinde yükselme yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken bu alanda doğru kurumlarla çalışmak ve yönlendirmeler sayesinde başarıya ulaşmaktadır.

Google’de üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmalarda backlink paketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Backlink, diğer web sitelerden kişinin web sitesine gelen linkler demektir. Yani bir site kullandığı içeriklerde, backlink paket satın alan siteyle ilgili verilen hizmet hakkında link kullanmaktadır. Google konuyla alakalı olarak bir sitenin içeriğinde diğer web siteyle ilgili linke yer vermesi, bu konuda o siteden daha iyi ya da kötü olunduğu anlamına gelmez demektir.

Backlinkler Hangi Koşullarda İşe Yarar?

Kişi backlink paketi alırsa, gönderilen backlinklerin işe yaraması için bazı koşulların var olması gerektiğini bilmelidir. En önemli koşulda backlink gönderen sitedir. Backlink alınan site, hizmeti alan siteden ne çok iyi ne de çok kötü olmamalıdır. .edu veya .gov lardan alınan Backlinkler önceden oldukça değerliydi. Ancak bu durum değişti. Eğer Google backlink alınan siteyle hizmeti alan site arasında bağlantı kuramazsa, hizmeti alan siteye ceza uygulayabilmektedir.

Konuyla ilgili bir örnek verelim. Nakliye alanında hizmet veren ve oldukça iyi bir web siteye sahip olan bir kurum, Google’de üst sıralara çıkamadığından backlink paketi satın alıyor. Ancak alınan bu backlink paketi sonrasında sıralamada 4-5. sayfalarda olan site 9-10. sayfalara geriliyor. Nedeni araştırıldığında ise alınan backlinklerin buna neden olduğu anlaşılıyor.  Makedonya’daki bir üniversiteden tutun adı duyulmamış bir devletin .gov adresinden sürüyle backlink alındığı ortaya çıkıyor. Gerekli temizlemeler yapıldığında site eski haline dönebiliyor.

Doğal Olunmasına ve Dolandırıcılık Kabusuna Dikkat

Backlinklerin işe yaraması isteniyorsa doğallık koşuluna da oldukça dikkat edilmelidir. Backlink çalışmaları plansız olmamalıdır. Ortalama 4 link gelen bir siteye bir anda 104 link gelirse bu durum elbette doğallıktan uzak kalmaktadır. Önemli bir reklam veya gazete haberiyle linklerde bu kadar artış ihtimali olsa da bu oldukça düşük bir ihtimaldir. Eğer siten haber ya da reklam ile bu linkleri bu kadar arttırmamışsa, sonunda sitenin başına olumsuzluklar gelebilir. Ayrıca dolandırıcılara da oldukça dikkat etmek gereklidir. En tehlikeli olan backlinkler ‘’display: none’’ linklerdir.  Bu linkler web sitelerinin görünmeyen linkleridir ve eskiden bir süreliğine işe yaramış olsa da şimdi böyle bir hizmet almak siteyi geri sıralara itmekten başka bir işe yaramayacaktır.

Doğal Görünen Kaliteli Backlinkler Edinin

Kişiler öncelikle Google’de hangi kelimelerle üst sırada yer almak istediklerine karar vermelidir. Bütçesi kısıtlı olanlar tek kelime kullanabilir. Yine bütçeye göre kaç siteden backlink paketleri alınacağına karar verilmelidir. Belirlenen kelime Google’da aratılmalı ve karşımıza gelen ama ticari olmayan siteler not edilmelidir. Belirlenen sitelere mail atılmalı ve link satışlarının olup olmadığı sorulmalıdır. Anlaşılan sitelerden gelecek linkler de doğru bir şekilde dağıtılmalıdır. Ana sayfaya biraz diğer sayfalara biraz dağıtılan linklerin belli aralıklarla gönderilmesi de doğallık kazandıran bir yoldur. Ayrıca gelen linkler asla NoFollow etiketi almamalıdır. Özgün yazılar olmalıdır. Ayrıca anlaşma yapılırken de linklerin anlaşma yapılan siteden kaldırılmayacağı mutlaka belirtilmelidir.

× Whatsapp Destek